YILDIRIM MÜZİK,1976 yılında  AHMET YILDIRIM tarafından İzmir’in Kiraz ilçesinde şahıs şirketi olarak kurulmuştur.

Ahmet Yıldırım 1980 yılında Antalya’ya gelmiş Ses ve Müzik Aletleri Sektöründe Antalya’nın ilk firması olarak iki kişilik kadrosu ile faaliyetlerinde burada devam etmiştir.

 • 1994 senesine gelindiğinde ise ,YILDIRIM MÜZİK artık faaliyetlerine Ses ve Müzik Aletleri sektöründe faaliyetlerine yine perakendeci olarak yenilenmiş yüzü ve vizyonu ile Limited Şirket olarak devam etmiştir.
 • 2002 senesine kadar ticari mallarını Ankara ve İstanbul’daki tedarikçilerinden  temin etmiş ve tüm Türkiye’de satış kanalları oluşturarak büyüme yolunda ilk adımı gerçekleştirmiştir.
 • Bu büyüme ve amaçları doğrultusunda hızlı yol almakta olan YILDIRIM MÜZİK  2003 senesine gelindiğinde Müzik Aletleri Sektöründen çekilmiş ve Ses ve Işık Sistemleri Sektöründe yıllardır hedeflediği kendi ithalatını gerçekleştirme hedefi doğrultusunda ithalat kararı almıştır.
 • Bu hedefle beraber perakendecilikten toptan satış yönünde bayii kanalı oluşturmak adına ilk adımı atmıştır.
 • 2003 senesinden başlayarak satış hedefleri ile eş güdümlü ithalat yapma hedefleri doğrultusunda günün koşullarında kendi bünyesi ve sektörle konjektür içinde öngördüğü ithalat ve satış rakamları ile başarılı işlere imza atmıştır.
 • Büyümenin istikrarlı ,artan bir ivme ile sağlanması hedefi ile ilgili temeller bu yıllarda  optimum olarak planlanmış  ve gerçekleştirilmiş başarılı ithalat sonuçları ile atılmıştır.
 • O günden bugüne Türkiye ‘de 450 bayii ve 8 kişilik satış ekibi ve 35 kişilik çalışma ekibi ile başarılı cirolara imza atarak karlılık hedeflerine ulaşmıştır.

SES VE IŞIK SİSTEMLERİ SEKTÖRÜNDE 1976 DAN BERİ FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ TEKNOLOJİNİN HAYATIMIZIN HER ANININ İÇİNDE YER ALDIĞI BİR DÜNYADA TÜM SES IŞIK VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ ALANINDA LİDER VE ÇÖZÜM SAĞLAYICI OLMAK.

HEDEFİMİZ ;DAİMA İYİYİ VE YENİYİ YAKALAMAK VE GELECEĞE DÖNÜK BAKIŞ AÇIMIZLA HER ZAMAN BEKLENTİLERİ AŞARAK YENİ STANDARTLAR OLUŞTURMAKTIR.

BU HEDEFİMİZ DOĞRULTUSUNDA ;

MÜŞTERİLERİMİZİ MEMNUN ETMEK,

TAAHÜTLERİMİZİ YERİNE GETİRMEK,

ÇALIŞANLARIMIZI GELİŞTİRMEK,

BİRBİRİMİZE GÜVENMEK,

BU İLKELERİMİZDEN ASLA ÖDÜN VERMEDEN HAREKET EDİYOR OLACAĞIZ.

Ses ve Işık sistemleri sektöründe 1976 dan beri gelen uzun soluklu ticaret hayatımızda bilgi birikim ve tecrübe ile geldiğimiz yolda  en önemli değerimiz güven ortamında öncelikle insan odaklı değer yaratmak  , müşteri memnuniyeti  ilkesinden taviz vermeden müşteri ihtiyaçlarına en kısa sürede  cevap verebilmek için hızlı iletişim ağı içinde çalışmalarımızı sürdürmek ve bu çalışmalarımızı sürdürürken dürüstlük ilkesinden asla taviz vermeden kaliteli ürün çeşitliliği  ile müşteri talebini karşılamak ve gerek teknik servis hizmeti ve müşterimize verdiğimiz diğer hizmetlerimiz ve sürekli değişen, değişirken gelişen ve büyüyen firmamızı önümüzdeki 10 yıl içinde ULUSAL VE ULUSLARARASI PAZARLARDA FARKLI SEKTÖRLERDEKİ TEKNOLOJİ ŞİRKETLERİ İLE YENİ PAZARLARDA YENİ  ÜRÜNLERİ İLE TALEBİ ANINDA KARŞILAYAN YILDIRIM ŞİRKETLER TOPLULUĞUNU OLUŞTURMAK VE MEVCUT MARKALARIMIZA HER GEÇEN GÜN YENİLERİNİ EKLEYEREK MARKALARIMIZI GÜÇLENDİRMEK.

YILDIRIM TEKNOLOJİ KALİTE POLİTİKAMIZ

 • MÜŞTERİLERİMİZ VE  PAZARIN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA ORGANİZE OLAN, İNSAN-ODAKLI BİR FİRMAYIZ
 • VAR OLAN MARKALARIMIZA HER GEÇEN GÜN YENİLERİNİ EKLEMEK
 • MARKAMIZI GELİŞTİRMEK VE BİLİNİLİRLİĞİNİ VE MARKAMIZA OLAN GÜVENİ ARTTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYOR OLACAĞIZ
 • ÇALIŞANLARIMIZIN LİDERLİK YETKİNLİKLERİNİ ,YETENEK VE ŞİRKETE BAĞLILIKLARINI GELİŞTİRİP ,KENDİMİZİ YÜKSEK PERFORMANS KRİTERLERİNE GÖRE KIYASLAYACAĞIZ
 • PAZAR POZİSYONUMUZU  KORUMAK İÇİN BÜYÜMEKTE VE KARLI OLAN ,GELİŞEN COĞRAFYALARA YATIRIM YAPACAĞIZ.
 • FARK YARATMAK İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİR GELİŞİM AMACIMIZLA PARALEL HAREKET EDECEĞİZ
 • YUKARIDA SAYDIĞIMIZ STRATEJİK YATIRIMLARI YAPMAMIZA OLANAK SAĞLAYACAK OPERASYONEL İŞ MÜKEMMELLİĞİ VE KALİTE HEDEFİNDEN TAVİZ VERMEDEN YOL ALACAĞIZ.

Uzun yıllar aile şirketinin hem ortağı hem de çalışanı olarak ticari hayatına çok küçük yaşlarda başlamıştır.20 senedir yoğun bir şekilde ticari faaliyetlerde bulunmuş ve günümüzde de uzun ve kısa vadeli hedefleri doğrultusunda ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Zeki YILDIRIM

Yönetim Kurulu Başkanı

2000 Senesinde Dokuz Eylül Üniversitesi İksitadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli sektörlerde Pazarlama ve Satış Yönetimi konusunda çalışma hayatının içinde aktif olarak yer almıştır.

Esin YILDIRIM

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı