YILDIRIM LED VE SES TEKNOLOJİLERİ 1976 yılında Ahmet YILDIRIM tarafından kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Kurumsal alt yapısını tamamlayarak ses , ışık ve görüntü sistemleri sektöründe çözüm sağlayan lider firmalar arasında yerini almıştır.

 

MİSYONUMUZ

Ses ve ışık sistemleri sektöründe sürekli yapmış olduğu arge yatırımları ile paydaşlarına yurtiçi ve yurtdışı pazarda inovatif çözümler sunmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

-Müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden müşteri ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılayabilmek.

-Hızlı iletişim ağı içinde çalışmalarımızı sürdürmek.

-Birbirimize güven ilkesinden taviz vermeden süreçlerimizi yönetmek.

-Uluslararası pazarda global markalarımızla pazara yön veren firma olmak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

YILDIRIM LED VE SES TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak;

Her türlü tıbbi cihaz ve medikal malzeme üretimi (tek kullanımlık önlük, tek kullanımlık maske, tek kullanımlık tulum, tek kullanımlık eldiven, ceset torbası, vb)  imalatı, satışı ile her türlü ses, ışık ve görüntü sistemlerine yönelik yurt içinde ve yurt dışında üretimi malzemelerin alım satımı imalatı, montaj ve taahhüt işlerinin yapılması, tamir, bakım, ve teknik servis hizmetlerinin yapılması, müzik aleti satışını, pazarlamasını, ticaretini yapmak kapsamında;

Tabi olduğumuz yasal şartları ve standartları, müşteri ihtiyaç ve beklentileri göz önünde tutularak, ürünlerimizi / hizmetlerimizi her seferinde istenilen kalitede ,kendi kalite sistemimiz gereği hedeflerimize uygun olarak,  müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımla üretmek.Satış öncesi ve sonrası hizmeti üst düzeyde gerçekleştirebilmek,

Kalite yönetim sistemimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda sürekli iyileşme ve gelişim felsefesini benimseyerek insan kaynağı yönetimi politikamız olan “insan odaklı değer yaratma” felsefesi ile  tüm çalışanlarımızın katkısı ve katılımını sağlayarak, kendi kurum kültürümüzü benimsemiş , aidiyet duygusu yüksek  ekip bilinci ve  ruhu oluşturarak ulusal ve uluslararası sektörlerde öncü firma olmaktır.

 

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

-İnsan odaklı değer yaratmak.

-Çalışanlarına güvenmek.

-Sürdürülebilir başarıyı insan odaklı yarattığı değerler ile sağlamak.

 

PROFESYÖNEL EKİP

Yıldırım teknoloji tüm gücünü amatör ruh, profesyönel iş planlarına ve teknik becerilerine güvenerek kalifiye çözüm arayan müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Yıldırım teknoloji tüm ticari paydaşlarını ailenin birer parçası olarak gören anlayışla samimiyetini, deneyimlerinin sağladığı özgüveni ve iş bilgisini kalite ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyönelliği tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır. Bu bağlamda bünyesinde işini seven genç ve dinamik ekip barındırmaktadır.

Uzun yıllar aile şirketinin hem ortağı hem de çalışanı olarak ticari hayatına çok küçük yaşlarda başlamıştır.20 senedir yoğun bir şekilde ticari faaliyetlerde bulunmuş ve günümüzde de uzun ve kısa vadeli hedefleri doğrultusunda ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Zeki YILDIRIM

Yönetim Kurulu Başkanı

2000 Senesinde Dokuz Eylül Üniversitesi İksitadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli sektörlerde Pazarlama ve Satış Yönetimi konusunda çalışma hayatının içinde aktif olarak yer almıştır.

Esin YILDIRIM

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı