Türkiye’nin İlk E-Spor Merkezi Açıldı!

KURULUM YAPILAN FİRMA

InGame Group Lokum Oyun MadByte Oyun ZULA

PROJE

Türkiye'nin ilk yerli MMOFPS oyunu Zula için yine Türkiye'nin ilk eSpor merkezinin kurulumu

Kullanılan Ürünler

MEGAVISION P3,91 HK AUDIO LUCAS NANO 600 SKYLIGHT POINT

Proje Tarihi

Aralık 2018

     InGame Group 2500m² alanda 8 antrenman odası, VR deneyim alanı, toplantı salonları, kafeterya ve özel oyun bölümleri ve turnuva merkezi ile kapılarını e-sporculara açıyor. Bu e-spor merkezi İstiklal Demirören AVM B3 katında, şehrin göbeğinde bulunuyor.

     Binlerce eSpor hayranını bir araya getiren Zula SüperLig Finali, Zula International Cup ve Zula World Cup Final karşılaşmaları gibi yerel ve ulusal birçok eSpor turnuvasına ev sahipliği yapacak olan oyun merkezinde InGame group kaliteden ödün vermeyerek tüm ekipmanlarını son kalitede kullanıyor.

     InGame Group yine kaliteden ödün vermeyerek bu büyük turnuvalarda binlerce kişiye görsel şölen yaratacak ve bu büyük turnuvaları seyircilere sunacak LED Ekran marka tercihini MEGAVISION ‘dan yana kullanıyor. Sağ ve sol kanatta 4’er m² ve orta alanda 15m² ile toplamda 23m² MEGAVISION P3,91 Led Ekran ile turnuvalar sizlerle buluşuyor.

Alanda görsel şölen yaratmak için 13 renk, 14 sabit ve 9 rotation gobo ile SKYLIGHT POINT performans ürünü tercih edildi.

Toplantı salonlarında ise küçük boyutlarıyla şaşırtan dahili mikserli tamamen Alman üretimi HK AUDIO Lucas Nano 600 ile InGame Group kalite tercihini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Türkiye’nin İlk E-Spor Merkezi Açıldı!

Türkiye’nin İlk E-Spor Merkezi Açıldı! InGame Group 2500m² alanda 8 antrenman odası, VR deneyim alanı, toplantı salonları, kafeterya ve özel oyun bölümleri ve turnuva merkezi ile kapılarını e-sporculara açıyor. Bu e-spor merkezi İstiklal Demirören AVM B3 katında, şehrin göbeğinde bulunuyor. Binlerce eSpor hayranını bir araya getiren Zula SüperLig Finali, Zula International Cup ve Zula World Cup Final karşılaşmaları gibi yerel ve ulusal birçok eSpor turnuvasına ev sahipliği yapacak olan oyun merkezinde InGame group kaliteden ödün vermeyerek tüm ekipmanlarını son kalitede kullanıyor. InGame Group yine kaliteden ödün vermeyerek bu büyük turnuvalarda binlerce kişiye görsel şölen yaratacak ve bu büyük turnuvaları seyircilere sunacak LED Ekran marka tercihini MEGAVISION ‘dan yana kullanıyor. Sağ ve sol kanatta 4’er m² ve orta alanda 15m² ile toplamda 23m² MEGAVISION P3,91 Led Ekran ile turnuvalar sizlerle buluşuyor. Alanda görsel şölen yaratmak için 13 renk, 14 sabit ve 9 rotation gobo ile SKYLIGHT POINT performans ürünü tercih edildi. Toplantı salonlarında ise küçük boyutlarıyla şaşırtan dahili mikserli tamamen Alman üretimi HK AUDIO Lucas Nano 600 ile InGame Group kalite tercihini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Yıldırım Led ve Ses Teknolojileri paylaştı: 26 Aralık 2018 Çarşamba

Yorum Bırak